Ballina

 

Mirë se vini në web-faqen www.zbavitu-24or.ch
 

Zbavitu me muzikë,radio,lojëra,kuriozitete e shumë gjëra tjera.

Të rejat nga Teknologjia

Paraqitet VW Polo i ri

04/03/2009 06:04
Prodhuesi gjerman, Volkswagen, në panairin e automjeteve të Gjenevës ka paraqitur modelin Polo të ri. Volkswagen Polo i ri do të fillojë të prodhohet në fund të muajit mars, derisa njësitë e para do të shiten gjatë muajit qershor të këtij viti. Ai do të jetë në dispozicion me shtatë motorë, me...
>>

Telefon i mençur nga Asus me ekran të madh

04/03/2009 06:04
Kompania Asus çdo ditë e me më shumë seriozisht po përfshihet në garën për prodhimin e telefonit të mençur (smartphone) më të mirë dhe më të pajisur. Modeli i tyre i fundit, Asus P835, para së gjithash dallohet për ekranin e tij të madh. Asus P835 është i bazuar në sistemin operativ Windows Mobile...
>>

Internet Explorer e Safari humbin përdoruesit

04/03/2009 06:02
Muaji i dytë i vitit 2009 ka sjellë një situatë pak më ndryshe në tregun e shfletuesve të internetit në krahasim me janarin sa i përket faktit se cili shfletues po ja vjedh kujt përdoruesit, por një trend mbetet i njëjtë – Internet Explorer çdo ditë e më shumë po e humb betejën kundër...
>>

Sony zgjeron linjën Walkman

04/03/2009 06:01
Me modelet NW-S736FK e NW-S738FK kompania japoneze Sony e ka zgjeruar paletën e pasur të pajisjeve Walkman. Modelet e reja dallohen sipas ngjyrave dhe kapaciteteve për ruajtje të dhënave. Të dy media playerët digjital do të shiten me ngjyrë të artë, zezë, rozë dhe të kuqe, me memorie prej 4...
>>

Search site

© Copyright 2009.All rights reserved.Powered by Zbavitu-24or.Ch