Jol dёshirёn tё rikthejё Van der Vaart nё Hamburg

16/02/2009 22:52

Mesfushori i Real Madridit, Rafael van der Vaart
Trajneri i Hamburgut, Martin Jol, i ka dërguar porosi mesfushorit tё Real Madridit, Rafael van der Vaart, duke thёnё se ai do ta mirëpresё atё sёrish nё Bundesligё.

Van der Vaart dёshtoi tё tregojё veten nё sezonin e parё tё tij nё Spanjё dhe ёshtё lidhur me njё largim nga klubi madrilen.

“Do ta mirëpresim me krahё tё hapur. Ai ende ndjek zhvillimet nё Hamburg dhe po ashtu ka shumё vite përpara tij”, ka thёnё Jol.

Back

Search site

© Copyright 2009.All rights reserved.Powered by Zbavitu-24or.Ch